Зимові шини 175/75 R14

Потрібна допомога?

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання
Відгуки про товари Переглянути всі відгуки
Після встановлення одразу стало видно, що шина зроблена якісно. Вона добре тримає дорогу, їде рівно та не створює зайвого шуму під час руху. У щоденному користуванні показала себе надійно і зручно.
5
Мирослав Кушнірецький
2 Березня, 2026
Замовлення пройшло без зайвих труднощів, а менеджер говорив ввічливо і зрозуміло. На всі мої питання відповіли спокійно та швидко. Після такого сервісу лишилися тільки добрі враження.
5
Святослав Ружицький
30 Березня, 2026
Після встановлення гума показала себе дуже впевнено на дорозі. Добре тримає машину, не підводить у поворотах і виглядає досить міцною. По якості все на хорошому рівні, тому покупкою задоволений.
5
Тимофій Зборовець
10 Травня, 2026
Дуже класна, м'яка резина
5
Сергій
6 Жовтня, 2025
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email