Дуже сподобалось спілкування з менеджером, бо все пояснили просто і без зайвого тиску. Допомогли швидко оформити замовлення та відповіли на всі питання спокійно й по суті.
Спочатку обрав цей варіант через ціну, бо серед конкурентів вона виглядала дуже приємно. Після покупки стало ясно, що за ці гроші отримав добру шину без зайвих витрат.
Перед покупкою порівнював ціни в різних магазинах і тут пропозиція була вигідніша. Приємно, що вдалося взяти хороший товар дешевше, ніж у багатьох конкурентів. За свої гроші це дуже вдалий варіант.